Помада "Была" гігієнічна "Lip Balm" 3005

Топ
В наявності
Код товару: 89143-25
Артикул: 89143
4.76 грн
Мінімальна кількість замовлення цього товару 36

"Pomada "Была" гігієнічна "Lip Balm" 3005" – це не лише засіб для збереження краси та ніжності губ, але і приємний аксесуар для догляду за губами в умовах міського середовища. Ось кілька ключових характеристик продукту:

Основні характеристики:

  1. Гігієнічний Захист: "Lip Balm" забезпечує гігієнічний захист губ в екологічно несприятливих умовах міського середовища, де шкідливі впливи можуть впливати на стан губ.

  2. Широкий Вибір Запахів: Засіб представлений у 6 різних запахах: папайя, диня, полуниця, лимон, вишня, чорна смородина, що дозволяє обирати той, який вам подобається або відповідає вашому настрою.

  3. Упаковка: В упаковці міститься 36 штук "Lip Balm", що робить його зручним для використання та зберігання вдома або в комерційних закладах.

  4. Ефективний Догляд: Формула помади розроблена для забезпечення ефективного догляду за губами, зберігаючи їх м'якими та здоровими.

  5. Ціна за 1 Помаду: Ціна вказана за 1 помаду, що дозволяє легко контролювати витрати та купувати той запах, який вам подобається, в потрібній кількості.

"Pomada "Была" гігієнічна "Lip Balm" 3005" – це не лише засіб для збереження гарного вигляду губ, а й можливість насолоджуватися приємними ароматами та доглядом в будь-який час.